Teave TENA kohta

TENA tootesari on loodud spetsiaalselt uriinipidamatuse hoolduseks ja on väga hinnatud kogu maailmas. TENA tootevalikust leiad kõik vajaliku: sidemed, mähkmed, voodikaitselinad ja nahahooldusvahendid. TENA toodete täiustamiseks teeme pidevalt koostööd tarbijate ja hooldustöötajatega, et tagada laitmatu toodete kvaliteet, kasutuse säästlikkus ja mugavus.

 

Meist

Kas teadsid, et iga neljas naine ja iga kaheksas mees kannatab oma elu jooksul põiepidamatuse all? Raske on leida teist tervisehäiret, mida esineks nii sagedasti, kuid millest nii valesti aru saadakse.  

TENA on pühendunud teenuste ja toodete väljatöötamisele, mis vähendavad põiepidamatuse mõju inimese igapäevaelule. Seda tehes oleme mõistnud paljusid emotsionaalseid probleeme, mis pidamatusega kaasneda võivad.

 

Kes me oleme

TENA kaubamärgil on üle 40-aastane kogemus, mis teeb meist lemaailmse turuliidri pidamatuse hooldusvahendite valdkonnas, pakkudes tooteid ja teenuseid inimestele ja tervishoiuasutustele enam kui 90 riigis.

Oleme valdkonna kaubamärgi liidrid (40% turust) Euroopas ning meie kaubamärgi osatähtsus suureneb ka USA-s, Kesk- ja Ladina-Ameerikas, Kaug-Idas, Indias ja mujal. Paistame silma selliste toodete loomisel, mis vastavad inimeste, hooldajate arstide ja tervishoiusektoril vajadustele kogu maailmas.

TENA omanikuks on Essity Hygiene and Health AB. Lisaks TENA kaubamärgile on Essity selliste tuntud brändide omanik nagu Libresse, Nana, Bodyform naistele, ning Libero ja Drypers lastele.

Ivar Kreuger asutas Essity (end. SCA) Rootsis 1929. aastal. Praeguseks töötab ettvõttes umbes 51,000 inimest pea 40 riigist. Ettevõtte aktsiatega kaubeldakse Stockholmi, Londoni and New Yorgi börsidel. stock exchanges.

TENA missioon

Meie missioon on selgelt määratletud: parandada kogu maailmas nende inimeste elukvaliteeti, kes kannatavad põiepidamatuse all või puutuvad sellega kokku lähedase hooldamisel.

See kõik puudutab inimesi...

Pidamatus on väga levinud ja võib tabada igas vanuses inimesi, olenemata tervislikust seisundist, east ja teistest faktoritest.

Iseenesest ei ole see tõsine haigus, kuid pidamatust ümbritsevad eelarvamused ja tabud, mis võivad kahjustada inimese sotsiaalset elukvaliteeti. Alaline hirm "äparduste" eest takistab inimesi tegelemast paljude igapäevaste toimingutega nagu poeskäimine, sportimine jne.

Kui seisundit ei kontrollita, võib põiepidamatusega inimene endasse tõmbuda ja loobuda paljudest rõõmu pakkuvatest asjadest.

TENA lähtub põhimõttest, et põiepidamatus ei tohiks takistada inimesek elada täisväärtuslikku ja õnnelikku elu. Seda printsiipi oleme järginud nii tootearenduses kui ka teenuseid välja töötades, edendades parimat pidamatushooldusteenust tervishoiuasutustes ning suurendades inimeste teadlikkust.  

...ja parima hoolduse pakkumist.

Vananevas ühiskonnas on möödapääsmatu, et üha rohkem inimesi vajab hooldusteenust nii kodus kui ka hooldekodudes. Hooldava lähedase jaoks võib pidamatusega inimese hooldamine olla füüsiliselt, emotsionaalselt ja majanduslikult raske. Anname nõu ja soovtame erinevaid tooteid, et aidata teil ja teie hooldataval säilitada parim elukvaliteet.

Tervishoiutöötajate kogemustele tuginedes jätkab TENA veelgi tõhusamate toodete, teenuste ja õppematerjalide loomist. Tahame parandada hoolduse kvaliteeti, arvetades samas ka hooldajate vajadusi ning majanduslikke võimalusi.

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkuse all peetakse silmas "arengut, mis vastab käesoleva ajahetke nõuetele ega pidurda järgmise põlvkonna toodetele tulevikus esitatavatele nõuetele vastavuses olemust". See on meie juhtmõte kõikides jätkusuutlikes tegevusvaldkondades. 
Viide - Brundtlandti aruanne “Our common future” (1987)

Meie jätkusuutlikkuse poliitika

Essity loob väärtust firma osanikele, parandab oma töötajate elustandardit ja -kvaliteeti ning aitab kaasa klientide, tarnijate ja partnerite majanduslikule, keskkonnaalasele ja sotsiaalsele heaolule. Essity paneb suurt rõhku taastatavate ja ringlusessevõetavate toorainete kasutusele ning püüab pakkuda keskkonnasõbralikke tooteid ja teenuseid. Need peavad oma funktsionaalsuse, ökonoomsuse, ohutuse ja keskkonnamõjude seisukohalt vastama kliendi ja tarbija vajadustele.

Meie toodete eluring

Edasiliikumine

Ajad on muutunud ning ka meie oleme oma tooteid ja tootmist muutnud. Et toode oleks kindla kontrolli all, tuleb arvesse võtta kõiki selle olelusringi etappe. See tähendab, et me kogume andmeid juba päris algusest, alates loodusliku toorme hankimisest (nt nafta, kaevandamine, metsatööstus) kuni tarbimise ja jäätmete kõrvaldamiseni. Sinna vahele jäävad veel näiteks toote väljatöötamine, tootmine, transport jne. Sellise kõikehõlmava ülevaatega, mida kutsutakse ka "elukaareks", väldime keskkonnakahjude nihkumist toote eluringi ühest etapist teise.

Mõju keskkonnale

Essity hindab kõikide toodete keskkonnamõju elukaare hindamise raames. See annab palju laiapõhjalisema ülevaate toote mõjust keskkonnale ning tagab samas meie arendustöö keskkonnahoidlikkus. Eluringi hindamise tulemusi saab kasutada sellist liiki keskkonnamärgise jaoks, mida nimetatakse toote keskkonnateatiseks (Environmental Product Declarations /EPD). EPD on rahvusvaheline märgis, mis põhineb ISO 14025 standardil. Me koostame kõikide oma tooterühmade kohta keskkonnainfo dokumendid, milles kirjeldadakse toodet ja selle materjalisekasutust. Osa andmeid pärineb eluringi hindamisest.

Logistika

Usume, et tõhus logistikasüsteem on keskkonnapõhimõtete ülitähtis osa. Püüame pidevalt oma logistikasüsteemi arendada ja parandada:

  • Töötame tooteid välja selliselt, et saame materjale kasutada võimalikult tõhusalt. See tähendab rohkemat kaupa ühe ruumalaühiku kohta.
  • Loome tõhusa transpordisüsteemi ja tagame, et kõik autod lahkuvad laost täiskoormaga.
  • Hoiame teenindust esmaklassilisena ja saadame oma klientide tellitud tooted välja esimese tarnega- nii püsib vedude arve minimaalne.
  • Valime tarnijad, kes asuvad geograafiliselt lähedal.
  • Tellime toorainet vastutustundlikult, et tarnijad saaksid oma veokeid võimalikult otstarbekalt kasutada.

Täpsemalt meie jätkusuutlikkusest saad lugeda siit!