Müügitingimused

Käesoleval lehel oste sooritades kinnitab ostja oma nõusolekut alljärgnevate müügitingimustega. Kui teil on müügitingimuste kohta küsimusi, helistage klienditeeninduse numbril 678 2110 (T, K, N 10.00-18.00). Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes kooskõlas seaduse normidega muudatusi.

Müük toimub, kui klient on saatnud www.tenapood.ee veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest ettemaksuarve alusel pangaülekandega. TENA veebipoe kaupade ametlik müüja on MTÜ Inkotuba. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist MTÜ Inkotuba arvele, mistõttu kauba kohalejõudmise aeg võib edasi lükkuda ülekande viibimise aja võrra. Kui soovite tellimust tühistada, helistage palun veebipoe klienditeeninduse numbrile 6782 110 (T-N 10.00 - 18.00). VÕS §-st 56 tulenevad õigused laienevad kõigile veebipoe klientidele. Ettemaksuarve, mis pole 3 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse ja tellimus tühistatakse.

Hind ja maksmine

Kõikide toodete hinnad TENA veebipoes sisaldavad käibemaksu. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Transport üle Eesti on alates 120€ ostust TASUTA. Väiksema väärtusega tellimusel lisandub hinnale transpordikulu vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Tellimuse esitamisel laekub koheselt ka teie poolt ankeedis täidetud e-maili aadressile tellimuse kinnitus ehk ettemaksu arve. Tellimused, mille eest ei ole tasutud annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Tooted

TENA veebipoes toodud hinnad kehtivad ainult veebipoest ostes. TENA veebipoes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. TENA veebipoes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad.

Kui kaup on laost otsas

Kuna osaliselt on tegemist suuremahuliste toodetega, võib juhtuda, et kaup on meie laost ootamatult otsa saanud. Juhul, kui teie tellitud toode on laost otsas, siis teavitame teid elektronposti või telefoni teel hiljemalt järgmisel tööpäeval tellimuse täitmise viibimisest. Edasine sõltub teist - kas olete nõus ootama või kanname teile raha tagasi.

Kohaletoimetamine

Kõik tellimused saadetakse teile kas Omniva kulleriga tööpäevadel ajavahemikus kell 10.00-20.00 või vastavalt soovile Omniva või SmartPOSTi pakiautomaati. Kaup jõuab peale arve tasumist kohale kuni 4 tööpäevaga, Tallinnas ning lähiümbruses lühema ajaga. Kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumisese hetkest Veebipoe pangakontole. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hooldas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ja kehtivad andmed. Kui kulleril ei õnnestu saadetist üle anda, saate jäetud teatise alusel saadetise kätte oma asukohajärgsest postkontorist. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saa mõjutada ega ette näha.

Kaupade tagastus ja pretensioonid

Tarbijal on õigus puuduste ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. Veebipood ei vastuta tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinu toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Pretensioonid võib esitada üle-euroopalises internetipõhises vaidluste lahendamise keskkonnas http://ec.europa.eu/odr. Otse müüjale saate kirjalikult pretensioonid saata e-maili aadressile inkotuba@inkotuba.ee või posti teel saates MTÜ Inkotuba, Hariduse 6, 10199 Tallinn. Pretensiooni peavad olema märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamiseks peab olema täidetud taganemisavaldus, mille leiate siit. Taganemisavaldus tuleb saata e-maili teel inkotuba@inkotuba.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kui e-maili teel ei ole võimalik avaldust saata, võite selle lisada ka kaubaga koos pakki. 

Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA JA ORIGINAALPAKENDIS. Tarbija on kohustatud tagastuse kauplejani toimetama 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt saadud tasud, muu hulgas eseme kättetoimetamisekulud, v.a juhul, kui terbija on valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea TENA veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoiemetamise viisiga seotud kulu. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi teie poolt etteantud pangaarvele 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse laekumisest. Kasutatud, rikutud ja avatud pakendeid ei kompenseerita.

Andmekaitse

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda oma isikuandmeid ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Kõiki TENA veebipoe külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmed käsitletakse konfidentsiaalselt. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist TENA veebipoe andmebaasist. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui tarbija on selle jaoks eraldi nõusoleku andnud.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude tasumise eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub TENA veebipoel ligipääs.

Piiratud kasutamine / üksikkoopia litsents

Kõik lehekülje õigused kuuluvad Essity Estonia OÜ-le (Essity). Essity kaubamärke ja marke võib kasutada ainult Essity eelneval kirjalikul loal. Essity kaubamärkide kasutamiseks Essity toodete reklaamimisel ja müügiedendusel tuleb hankida vastav luba.

Kogu käesoleva saidi sisu, nagu tekst, graafika, logod, nuppude ikoonid, pildid ja tarkvara on Essity või selle sisupakkujate omand ning seda kaitsevad rahvusvahelised autoriõiguse seadused. Saidil olevate materjalide lubamatu kasutamine või levitamine võib rikkuda autoriõiguse, kaubamärgi- ja/või muid seadusi ning sellisel juhul kohalduvad nii tsiviil- kui kriminaalsanktsioonid.